bond,bond ultim8,Matrix bond,olaplex,ochrana barveni,treatment,osetreni vlasu

 BOND Ultim8

Nová éra v ošetření, barvení a zesvětlování vlasů.

 

Je speciálně vyvinutý pro produkty MATRIX.

 

A o co se jedná tentokrát? Dalo by se říct, že BOND je vlastně takovým vylepšením již zmiňovaného Olaplexu. Stejně jako Olaplex, i Bond je látka, která se přidává do barvy nebo zesvětlovače a díky svým vlastnostem chrání vlas před poškozením a jeho následným lámáním. Bond však umožňuje zesvětlovat a odbarvovat o ještě více odstínů, než doposud. Kadeřník vám tak může vlasy bez obav zesvětlovat a to i v případech, že by se do intenzivnějšího barvení jinak nepouštěl. 

Největší výhodou Bondu je však právě fakt, že vlasy nejen chrání před oslabováním, ale oslabené vlasy dokonce uzdravuje. Takže ačkoliv při klasickém barvení chtě nechtě k oslabování vlasů dochází, s Bondem vám poničené vlasy nehrozí, právě naopak. Vlasy jsou už na první pohled lesklejší a na dotek pevnější.

A rozčesávání? To jde prakticky samo! 

 

Matrix :"Naším cílem bylo jednoduché zařazení Bondu do standardního procesu barvení. Kadeřníci nemusejí nic měnit! Není potřeba další krok v systému barvení ani prodloužený čas působení. Jedná se o naprostou revoluci a výsledky jsou skvělé!“

 

Zesvětlování Bondu proto ocení nejen brunetky, ale třeba i blondýnky, které často chodí na melírování vlasů. Doporučujeme Bond vyzkoušet.

 

 

system pro ochrany vlasu,ochrana pri barveni,osetreni olaplexem,treatment olaplex,osetreni bondem

Proč si ženy okamžitě zamilovaly Bond?

V kadeřnickém průmyslu vždy existovaly hranice v barvení a zesvětlování, které byly dané kvalitou vlasů klientky. Čas opatrného kolorování při zásadních barevných změnách je ale už nenávratně pryč, a to díky novému systému barvení  Bond.

 

Nyní si můžete dopřát vysněný odstín s rychlou aplikací bez kompromisů. S Bondem není problém přejít z černé barvy přímo až na platinovou blond, a to bez jakéhokoliv poškození nebo oslabení vlasů. Naopak díky účinnosti Bondu budou Vaše vlasy daleko zdravější a silnější než kdykoliv předtím a navíc barva Vám vydrží delší období. V našich kadeřnických salónech v Praze jsme s Bondem posunuli hranice v barvení vlasů na opravdové maximum.


Bond - všechny výhody na 1. pohled:

 

·         Rychlé zásadní zesvětlení barvy vlasů bez jejich poškození nebo oslabení.

·         Vlasy jsou po barvení zdravější, pevnější a silnější.

·         Po aplikaci barva dosahuje delší trvanlivosti.

·         Bond umožňuje častější barvení vlasů.

·         Aplikuje se také samostatně pro obnovu poškozených vlasů, bez nutnosti barvení.

·         Ošetření  Bondu je cenově dostupné.


V čem spočívá tajemství Bondu?

 

Chemický proces během běžného barvení a odbarvování narušuje kvalitu vlasů v důsledku úbytku proteinů. U větších barevných změn, zejména při zesvětlování dochází k výraznému oslabování vlasové integrity. Následkem neobezřetného kolorování mohou být vlasy lámavé a roztřepené nebo dokonce trvale poškozené.

 

Jak funguje převratný systém Bond, který se stal oblíbeným klíčem k úspěchu při barvení vlasů?

 

Jedinečná molekulární receptura kosmetiky Bond příznivě ovlivňuje vnitřní kvalitu vlasové struktury. Během ošetření dodává vlasům zdraví, sílu, svěžest a pevnost. Celosvětově patentovaný BOND funguje naprosto spolehlivě na všechny typy vlasů.

Ošetření  Bondem provádíme také samostatně (TREATMENT), bez nutnosti barvení. Bond se v tomto případě aplikuje pro obnovu poškozených vlasů. Výsledek ozdravující procedury je okamžitý.