BIOLAGE FIBERSTROng

Biolage Fiberstrong je také speciální službou v kadeřnických salonech

Klid a relaxace, maximální péče a posílení pro vaše vlasy – to je služba v salonu s názvem Síla bambusu. Nechte se skutečně hýčkat a navštivte nás a zeptejte se na službu Síla bambusu, kde vám kadeřník pro maximální posílení vlasů kromě běžné aplikace Biolage Fiberstrong nanese také speciální profesionální kúru s technologií INTRA-CYLANETM, která posílí vlasové vlákno a uhladí jeho povrch.

Biolage INTRA-CYLANETM Kondicionér Kosmetika Matrix Krém na vlasy Lámavé vlasy Matrix Přípravky na vlasy Profesionální kosmetika Profesionální vlasová péče Šampón Síla bambusu Slabé vlasy Služby v kadeřnických salonech Vlasová kosmetika Vlasy Zdravé vlasy

Vlasová kosmetika Biolage Fiberstrong od Matrix obnovuje od přírody slabé a lámavé vlasy díky speciální technologii a výtažku z bambusu.

Zdravé vlasy jsou základem dobrého vzhledu každého účesu a slabé a lámavé vlasy jsou noční můrou každé z nás. Každodenním rozčesáváním vlasů, jejich stylingem pomocí různých tepelných metod, ale i běžným vlivem okolního prostředí naše vlasy slábnou a postupně ztrácejí pevnost. Avšak metody, jak vlasy posílit a opět jim dodat zdraví a zářivý vzhled existuje. Jednou je také použití kosmetiky značky Matrix a její novinky – řady vlasové kosmetiky Biolage Fiberstrong. Ta díky speciální technologii a výtažku z bambusu umí dodat vlasům sílu a současně neuvěřitelnou hebkost.

K mechanickému poškození a lámání jsou náchylnější především delší vlasy. Jsou starší, vliv okolí se na ně podepisoval delší dobu a také jsou díky své délce namáhané neustálým otíráním o ramena, záda či oblečení. Kvůli negativním vlivům okolního prostředí, častému fénování a žehlení či jiným úpravám, dochází ale k oslabování všech typů vlasů, které se mohou třepit, lámat a celkově pak vypadají nezdravě.

Biolage Fiberstrong od Matrix – posilněte vaše oslabené vlasy!

Nová řada profesionální vlasové péče Biolage Fiberstrong od Matrix je inspirována přírodou a unikátními vlastnostmi bambusu, který je známý nejen svou pružností a odolností, ale také rychlou schopností regenerace a proto se výborně hodí k posílení péče o vlasy. Vlasová kosmetika Biolage Fiberstrong dodá vlasům pružnost, odolnost a zároveň neodolatelnou hebkost. Vlasy se opět rozzáří zdravím a budou mnohem silnější.

Biolage Fiberstrong je vlasová kosmetika na vlasy slabé a lámavé od přírody

„Služba Biolage Fiberstrong – Síla bambusu je zaměřena na vlasy slabé od přírody. Na rozdíl od pro-keratinových přípravků, které jsou určeny na vlasy chemicky poškozené, je Biolage Fiberstrong určena na vlasy přirozeně slabé a jemné. Nejedná se proto o rekonstruující kúru. Fiberstrong dodá vlasům chybějící pružnost a sílu bez zatížení. Je ale potřebné používat celou řadu i pro domácí starostlivost. Pečlivě aplikovat šampon, péči i krém, aby došlo k maximální posílení vlasového vlákna.