Fulldensity

ŘÍDKÉ VLASY PROMĚNÍTE NA HUSTÉ VLASY DÍKY TOMUTO PŘÍPRAVKU!

ampule stemoxynide,balzam pro huste vlasy,balzam proti ridkym vlasum,biolage advanced,biotin,Dht hormon

Jak na řídké vlasy? Nebo přesněji – jak na husté vlasy? Představíme vám přípravek který bojuje s příznaky řídnutí vlasů a navrací vlasům hustotu.

Vše k dostání v salonu 

 

Trápí vás řídké vlasy nebo první příznaky řídnutí? Představím vám pomocníka, novinku na trhu vlasové kosmetiky, která se staví do role toho, kdo ví, jak na řídké vlasy. Jde o profesionální kadeřnickou kosmetiku, která patří mezi nejprestižnější. Přípravek pro husté vlasy Fulldensity (něbo také Full Density) je totiž z řady Biolage Advanced od Matrix. Nabízí komplexní systém v péči o vlasy s příznaky řídnutí.

Pokročilá péče pro husté vlasy Fulldensity Biolage Advanced od Matrix vám pomůže účinně bojovat se se všemi příznaky řídnutí vlasů. Těmi je ztráta hustoty vlasů, ztráta objemu vlasů, křehké vlasové vlákno nebo výrazné ztenčení vlasů a vlasového vlákna. Tato vlasová péče pro řídnoucí vlasy nabízí spojení systému péče s okamžitými výsledky a současně tříměsíční program s dlouhodobým působením pro každého, koho trápí řídnoucí vlasy.
full density,Fulldensity Biolage Advanced,Fulldensity Biolage Advanced Matrix,Gluco-Omega,Husté,Husté vlasy,Jak na husté vlasy,Jak na řídké vlasy,Jak na řídnutí vlasů,Kosmetika pro řídké vlasy,Křehké vlasy,Lámavost vlasů,Matrix,Péče pro husté vlasy,Péče pro řídké vlasy,Péče vlasy,Podpora růstu vlasů,Přípravek pro husté vlasy,Příznaky řídnutí,Příznaky řídnutí vlasů,Profesionální kadeřnická kosmetika,Profesionální kosmetika,Proti řídkým vlasům,Proti řídnutí vlasů,Řídké,Řídké vlasy,Řídnoucí vlasy,Řídnutí vlasů,Růst vlasů,Šampon Fulldensity Biolage Advanced,Šampon pro husté vlasy,Šampon proti řídkým vlasům,Stemoxydine,Vitamín B7,Vitamín H,Vlasová kosmetika,Vlasová kosmetika pro řídké vlasy,Zahušťující sprej na řídké vlasy,Zinek,Zinek PCA,Ztenčení vlasů,Ztráta hustoty vlasů,Ztráta objemu vlasů

Jak bojuje Fulldensity Biolage Advanced od Matrix proti řídkým vlasům?

1. Fulldensity působí a účinkuje na povrchu vlasového vlákna, které pomáhá obalovat, dodává pocit plnějších a silnějších vlasů a pomáhá snižovat lámavost vlasů.

2. Fulldensity Biolage Advanced  působí na vlasové pokožce, kde pomáhá šetrně odstraňovat nečistoty.

3. Fulldensity Biolage Advanced od Matrix účinkuje pod vlasovou pokožkou, kde pomáhá podporovat růst vlasů.

 

Řídké vlasy mají nového pomocníka Takto bojuje Fulldensity Biolage Advanced od Matrix proti řídkým vlasům.

Řídké vlasy mají nového pomocníka Takto bojuje Fulldensity Biolage Advanced od Matrix proti řídkým vlasům.

 

Na čem staví každodenní péče pro řídké vlasy s okamžitým efektem hustějších vlasů?

Fulldensity Biolage Advanced od Matrix obsahuje několik významných složek, které se podílí na bojiproti řídnutí vlasů a rychlém znovunabytí hustého vlasového porostu.

Biotin

Biotin je vitamin, známý jako vitamin H nebo B7. Je jedním z osmi vitamínů B komplexu a je velice důležitý pro zdravý vzhled vlasů, nehtů a pokožky. Biotin posiluje vlasy a zvyšuje jejich odolnost vůči lámání.

Zinok PCA

Zinek PCA je speciální molekula, která pomáhá neutralizovat negativní DHT hormon. Ten blokuje přísun živin a vitamínů potřebných pro zdravý růst vlasů.

Gluco-Omega

Gluco-Omega je směs glukózy a mastných kyselin, pro intenzivní výživu vlasů.

Co obsahuje vlasová kosmetika pro řídké vlasy Fulldensity Biolage Advanced

 

Vše k dostání v salonu : 

Šampon Fulldensity Biolage Advanced

Šampon proti řídkým vlasům pomáhá šetrně odstraňovat nečistoty z vlasové pokožky, které by mohly ucpávat vlasový folikul.

Balzám Fulldensity Biolage Advanced 

Balzám proti řídkým vlasům (balzám na husté vlasy) pečuje o povrch vlasového vlákna a pomáhá ho posilovat pro nižší lámavost. Vlasovému vláknu současně dodává lesk

Zahušťující sprej na řídké vlasy Fulldensity Biolage Advanced

Zahušťující sprej na řídké vlasy pomáhá obalovat vlasové vlákno. Dodává pocit plnějších vlasů a jejich vyšší hustoty.

 

Pro husté vlasy a proti řídkým vlasům absolvujte 3-měsíční program podpory růstu vlasů!

Díky tříměsíčnímu programu speciální péče pro řídké vlasy můžete opět dosáhnout vysněné husté vlasy. Ke kůře se používají ampule Stemoxydine, což je aktivní složka působící na vlasové folikulypodporující růst vlasů. Ampule Stemoxydine obsahuje deset 6 ml ampulí účinné látky, které pomáhají viditelně zvyšovat hustotu vlasů

Jak používat Ampule Stemoxydine v rámci péče o řídké vlasy Full Density Biolage Advanced

  • Používejte 1 ampulku Stemoxydine denně po dobu třech měsíců.
  • Obsah ampulky Stemoxydine aplikujte ke kořínkům na vlhké nebo suché vlasy.
  • Důkladně vmasírujte po sekcích. Již neoplachujte.

Více informací v kadeřnictví.