Nejčastější otázky

 

Mohu použít expresní proužky COLORGRAPHICS = sluníčkový melír místo klasického melíru?

Přípravek Colorgraphics umí vlas zesvětlit maximálně o 4 odstíny, takže pokud máte tmavší vlasy a jste zvyklá na blond melír, tak pro vás vhodný nebude. Sluníčkový melír se ani nehodí na použití po celé hlavě, protože chytá moc rychle. Slouží spíše na zvýraznění a prosvětlení určitých partií střihu, přičemž výsledný efekt je velmi hezký a přirozený, asi jako vlasy vyšisované od sluníčka.

Můžou se použít expresní proužky COLORGRAPHICS i na vlasy barvené tmavohnědou barvou? Budou vidět?

Expresní proužky se používají i na barvené vlasy, které dokáží zesvětlit a zároveň natónovat až o 4 odstíny. V tmavohnědé je můžete mít buď jen světle hnědé, nebo medové.

Jak dlouho vydrží expresní proužky COLORGRAPHICS?

Jelikož se jedná o zesvětlované vlasy, expresní proužky Colorgraphics vydrží tak dlouho dokud vám vlasy neodrostou, neostříháte si je, nebo nepřebarvíte barvou.

 

TRENDY A TECHNIKY

LIGHT OMBRÉ

Více informací v kadeřnictví.

Používáme kvalitní vlasovou kosmetiku Matrix

Značka MATRIX je divizí firmy L'oreal Profesional a díky tomu se jedná o produkty vysoké kvality za přijatelné ceny. Tyto výrobky jsou rozděleny do několika produktových řad a poskytují tak kompletní péči o Vaše vlasy, tak maximální potřebný styling a fixaci bez ohledu na to zda jsou Vaše vlasy rovné, vlnité, barvené, suché nebo mastné.