Kadeřnické salony Matrix přichází s novou biolage službou nazvanou biolage kauterizace. Jde o hloubkovou obnovu silně poškozených vlasů. Tato molekulární obnova vlasů slibuje mnohem viditelnější výsledky, než standardní regenerační metodyVlasy jsou hloubkově obnovovány za působení tepla metodou takzvané kauterizaceNová biolage služba salonů Matrix nazvaná kauterizace spočívá v uzamčení účinných látek ve vlasech díky teplu vydávanému žehličkou. Není ale právě působení tepla pro vlasy naopak nebezpečné? Ne v případě biolage kauterizace! Vyšší teplota umožní účinným látkám, které jsou touto metodou vlasům dodávány, proniknout hlouběji do vlasového vlákna a zmírňuje se také poréznost vlasu. Díky spojení účinných látek a tepla se docílí hloubkového a současně dlouhodobého ošetření vlasového vlákna.

Co dělat, když běžná regenerace vlasů nestačí a vlasy máme vážně poškozené jak zvenku, tak zevnitř? Podívejte se, co je probudí k životu!

Vlasová kosmetika Biolage Advanced od Matrix je určená speciálně pro poškozené vlasy na různých úrovních. Novinkou je teď řada Repair Inside pro regeneraci vážně poškozených vlasů na povrchu i zevnitř vlasového vlákna. Účinnými složkami jsou arginin a sója. Regenerace vlasů díky této nové kosmetické řadě Biolage Advanced umožní rekonstrukci samotného jádra vlasu a samozřejmě také nápravu poškozených míst na povrchu vlasů. Tato účinná regenerace vlasů dokáže probudit vlasy opět k životu.

Máte-li vlasy polámané, vysušené nebo poničené častým žehlením nebo natáčením? Ať už máte vlasy od přírody krepaté nebo dostávají zabrat častými úpravami, je tu pro Vás KAUTERIZACE. Jedná se o hloubkovou regeneraci silně poškozených vlasů, u kterých dochází k obnově na molekulární úrovni. Účinné látky jsou vpraveny do vlasů a díky působení tepla- žehličkou- dojde k aktivaci těchto látek a jejich "uzamčení" do vlasového vlákna. Biolage,Biolage kauterizace,Biolage služba,Kadeřnické salony Matrix,Kauterizace,Kosmetika Matrix,MatrixObnova vlasů,Pro vlasy,Vlasová kosmetika,Matrix Vlasy,Vlasy 2015
Efekt procedury je okamžitý- ihned po aplikaci pocítíte úžasnou hebkost a lesk a dlouhodobý pocit nových vlasů na dotek.

 

Co od Biolage kauterizace čekat?

  • hloubková proměna vlasového vlákna,
  • dlouhodobá výživa pro vlasy,
  • vlasy získají maximální hebkost a lesk,
  • získáte na dotek pocit nových vlasů.

Na co se ptáte ohledně Biolage kauterizace?

Je služba salonů Matrix Biolage kauterizace vhodná ihned po barvení vlasů?

Není. Barva na vlasy proniká do jádra vlasového vlákna, stejně jako aktivní složky produktů BiolageBarvený výsledek by tak mohl být narušen. Po barvě doporučujeme použít profesionální kúru z řady Color last.

Jak často je vhodné službu Biolage kauterizace opakovat?

Záleží na typu a také poškození vašich vlasů. Ideálně se doporučuje rozestup mezi procedurami šest týdnů. Výsledky kauterizace je možné udržovat také jinou službou Matrix – tzv. službou Expres. Zeptejte se na ní ve svém salonu.

Může kadeřník místo zažehování využít klimazon?

Nemůže. Teplo pod klimazonem působí na vlasy jinak a výsledný efekt by tak mohl být odlišný.

 

Kauterizace

KAUTERIZACE

Význam kauterizace:

  • Biomolekulární obnova vlasů.
  • Speciální Bio služba KAUTERIZACE - proces zažehlování Cera repair ampulí Biolage advanced do hloubky struktury vlasů.
  • Základem speciální Exquisite Oil ampule s kombinací Fiber strong, Keratindoose nebo Repair inside.
  • Zažehlování Biolage andvanced Cera - Repair ampulí, přičemž se uvolní aktivní vyživující částečky, které zakotví hluboko ve struktuře vlasů.
  • Rekonstrukce hloubkově poškozených vlasů.
  • Zacelení vnitřní i povrchové struktury vlasů, uhlazení, lesk a snadná úprava

 

Biolage,Biolage kauterizace,Biolage služba,Kadeřnické salony Matrix,Kauterizace,Kosmetika Matrix,Matrix,Obnova vlasů,Pro vlasy,Vlasová kosmetika,Matrix Vlasy,Vlasy 2015