LESKLÉ VLASY – TO JE NOVÝ SYSTÉM MATRIX BIOLAGE SUGAR SHINE

Lesklé vlasy jsou symbolem zdraví a krásy. Jenomže jak na lesk vlasů? Tak snadné to zas není. Lesk vlasům umí dát cukr – podívejte se, jak na to!

Určitě teď nečekejte žádný DIY návod, jak pomocí krystalového, krupicového nebo práškového cukru získat lesklé vlasy. Přesto v mé radě bude hrát cukr hlavní roli. Představím vám totiž zcela nový profesionální produkt a službu pro lesk vlasů – Sugar Shineod Matrix. Nádherný lesk je symbolem zdravě vypadajících vlasů. Která z nás by je nechtěla?

Sugar Shine Matrix Biolage – to je oslnivý lesk a hydratace vlasů díky očistné síle cukru. 

.

Lesklé vlasy jsou symbolem zdraví a krásy. Jenomže jak na lesk vlasů? Tak snadné to zas není. Lesk vlasům umí dát cukr – podívejte se, jak na to!

Řada Sugar Shine pro lesklé vlasy

 

Sugar Shine i jako služba pro lesk vlasů v salonech Matrix

Třemi novými produkty od Matrix Biolage z řady Sugar Shine, které si odnesete domů z kadeřnického salonu, vaše cesta za lesklými vlasy nemusí začít, ale ani skončit. Používaní produktů je vhodné zkombinovat se službou salonu se stejnojmenný názvem Sugar Shine. Právě ona dopřeje našim vlasům  opravdovou dávku lesku a hydratace díky očistné síle cukru. Službu lze absolvovat jedině v salonech Matri! Rozmazlujte se a vychutnejte si tento 30 minutový sladký zážitek, na konci kterého jsou vaše znovuzrozené lesklé vlasy.

Jak služba Sugar Shine funguje?

Vše začíná vlasovým peelingem. Peeling na vlasy pro intenzivní lesk odstraňuje z vlasového vlákna nečistoty a rezidua, které způsobují mdlý vzhled a dodává pocit vyživených hydratovaných vlasů, které jsou pocitově lehké, jakoby vyleštěné. Obsahuje krystalky cukru, které vidíte i cítíte na dotek.Vlasový peeling se aplikuje jako ošetření před mytím šamponem. Vyznačuje svou šetrností k vlasům a vlasové vlákno nepoškodí, naopak, rozpouštěním krystalů jemně a precizně vlasové vlákno očistí a dodá vlasům potřebnou hydrataci.

Po šamponování se pokračuje dál. Profesionální kúra Sugar Shine Mega Gloss obalí povrch vlasového vlákna a dodá vlasům dlouhodobě intenzivní lesk.

Co říkají odborníci?

„Doteď nevídaný zážitek z řady BiolagePeeling s přírodním cukrem, fungující lépe než čistící šampony, zanechává vlasy odlehčené plné textury a s nádhernou vůní. Díky kombinaci peelingu a ampulky Mega Gloss vlasy získají na životě, nádherně odrážejí světlo a hrají si tedy s vysokým leskem. Můj tip? Výborně doplňuje péči o vlasy a pokožku po použití suchých šamponů či dalších stylingových produktů.“ 

„Služba je úžasná pro ženy, které potřebuji vyčistit zplihlé vlasy od nánosu starého stylingu, prachu nebo jiných nečistot. Po použití peelingu jsou vlasy mnohem lehčí a krásně drží v objemu. Tento fakt je pro mě největší prioritou a doposud nebylo nic, co by plnilo takový efekt.“