Techniky barvení

Naše studio nabízí mnoho technik a druhů barvení vlasů. Většinou se setkávám s tím, že zákazník neví, jak tyto druhy barvení vypadají, nebo jaké jsou mezi nimy rozdíly. V tomto článku  to ráda vysvětlím.

Přesný ceník těchto technik bohužel vystavit nemohu. U každého z Vás se k výsledku dopracuji jinou cestou. Většinou je to kombinace barvení, melírů a případného tónování. Záleží vždy na základní barvě. Cenu Vám vypočítám ve studiu hned po té, co si prohlédnu Vaši aktuální barvu vlasů.

 

Contouring hair

Nová technika melírování je inspirovaná speciální aplikací make-upu. Pomocí hry světla a stínu rozjasní a opticky prodlouží tvář a zároveň rozzáří vlasy. Jde o modelování tváře zvýrazňováním nebo ztmavováním vybraných pramenů různýmy odstíny. Technika je vhodná jak pro přirozené, tak i pro barvené vlasy.

 

Ombré

Slovo Ombre pochází z Francie (v překladu: odstínovaný). Ombre je vlastně přechod dvou i více barev. Většinou se ombre dělá z několika barev, které k sobě navzájem ladí a mají mezi sebou alespoň malý kontrast (např. hnědá a béžová, tmavě modrá a světle modrá, růžová a fialová atd.). Zásadní ovšem je to, že zesvětlené jsou opravdu jen konce vlasů.

ombre,ombre praha,ombre kadernice praha,praha 5,techniky barveni,trendy

 

Sunkissed

Jde o velice lehký přirozený efekt ve vlasech připomínající polibek od slunce. Tento look je vhodný pro všechny romantické duše, jež mají přirozené dlouhé či polodlouhé vlasy a chtějí experimentovat jen velmi zlehka.

sunkissed,melir od slunicka,prirozeny melir,kadernik praha

Balayage

Relativně novější záležitostí je Balayage, jinak známý i jako Mechas Californianas. Jednoduše řečeno, je to takové přirozenější Ombré. Přechod je ještě jemnější a přirozenější než u Ombré. Hlavní rozdíl je v tom, že Balayage začíná zesvětlenými pramínky od kořínků, které pomalu směrem dolů houstnou až do kompletně zesvětlených konců. 

balayage ,kadetrnictvi balayage

 

Babylights

Babylights je nová technika barvení melírů, která vytváří přirozené a jemné proužky, které jsou pěkně vystínované od hlavy. Poměr světlejších i tmavších vlasů je stejný, žádný odstín nepřevažuje. Barvení sice trvá dvojnásobně dlouho než klasické melírování, ale výsledek stojí opravdu za to. A co je na tom nejlepší? Technika babylights vypadá jako nová klidně i 12 týdnů!

babylights

 


Bronde

Nemůžete se rozhodnout, jestli chcete být blondýnka, nebo brunetka? Pak rozhodně vyzkoušejte nový trend barvení, který se nazývá bronde (brunette & blonde). Před lety proslavila tuto barvu vlasů modelka Gisele Bündchen, dnes se nenápadný mix barev dostává opět na výsluní. Zamilovala si ho například zpěvačka a herečka Jennifer Lopez.

 

bronde